Джамала продемонструвала, в яких екстремальних умовах відбувались зйомки її нового кліпу

Не так давно українська артистка Джамала потішила кумирів новою піснею “Моя Земля”. Також разом з Тетяною Решетняк вона взяла участь у зйомках кліпу. Однак, за словами зірки українського шоу-бізнесу, для неї це були одні з найскладніших знімальних днів.

Джамала повідомила, що зйомки кліпу на пісню “Моя Земля” відбувались в Карпатах. Відомим артисткам довелося подолати складні природні катаклізми. Знаменитості побували в українських Карпатах, а саме у високогірному курорті Драгобат.

За словами Джамали, там відбувались зйомки її кліпу. Проте, жінки перебували в дуже екстремальних умовах. Під час зйомок почалась сильна злива. Джамала та Тетяна Решетняк добряче промокли під дощем.

Однак, навіть, незважаючи на жахливу погоду, артистки з усмішкою на обличчі продовжували зйомки. Джамала показала фото, на яких позує з Тетяною Решетняк.

Попри сильний дощ та вітер виконавиці не засмучуються. Вони одягнули теплий одяг й продемонстрували щиру смішку. А ще, за словами Джамали, її команда тікала від граду, дощу та туману.

Читайте також: Олена Мозгова вразила шанувальників своїм схудненням на 20 кілограм


Не пропустіть