Ірина Білик розсекретила, як змінилось її життя після розлучення з чоловіком

Одна з найпопулярніших співачок в українському шоу-бізнесі Ірина Білик вирішила поділитись подробицями особистого життя. Жінка ніколи не приховує його від фанів, а, навпаки, активно розповідає про плани на майбутнє.

Не так давно Ірина Білик вирішила розсекретити, як змінилось її життя після розлучення з Ахмадовим. Про це артистка розповіла за лаштунками зйомок шоу “З Днем народження, Україно!”.

За словами заслуженої артистки України, після розлучення з чоловіком вона відчула себе незалежною. Ірина Білик поділилась, що тепер їй не доводиться влаштовувати суперечки, щоб пояснити свою правоту.

Співачка заявила, що після розриву стосунків з чоловіком розпочала нове життя. За словами Ірини Білик, воно дуже відрізняється від минулого. Жінка ні в чому собі не відмовляє та робить все, що їй заманеться.

Ірина Білик повідомила, що розлучення з Асланом Ахмадовим пережила дуже важко. Однак, артистка не збирається зациклюватись лише на негативних моментах свого життя. Вона насолоджується кожною хвилиною, присвячуючи себе дітям та кар’єрі.

Читайте також: Ексдружина Володимира Остапчука розповіла про зради шоумена


Не пропустіть