Дружина Володимира Остапчука показала, які повідомлення отримує від колишньої шоумена

Дружина популярного українського шоумена та телеведучого Володимира Остапчука вразила мережу несподіваним зізнанням. Жінка активно спілкується з фоловерами, відповідаючи на провокативні запитання.

Не так давно величезна кількість кумирів поцікавилась, чи спілкується Христина Горняк з колишньою дружиною Володимира Остапчука. Жінка вирішила із задоволенням відповісти на таке цікаве запитання.

У відповідь вона прикріпила фрагмент листування з Оленою Войченко, показавши, в яких насправді стосунках перебувають жінки.

За словами Христини Горняк, ексдружина Остапчука часто їй пише образливі слова. Жінка називає нову кохану телеведучого проституткою та повідомляє, що ніколи не дозволить бачитись зі своїми дітьми.

Також Христина Горняк заявила, що такі образливі повідомлення отримує від Войченко протягом двох років. За словами коханої шоумена, це лише маленька частина того, що пише їй ексдружина Володимира Остапчука.

Жінка впевнена, що Войченко не може змиритись з розлученням, тому активно поливає брудом колишнього чоловіка.

Фани заявили, що були вражені такою прямолінійністю Олени Войченко. Багато кумирів підтримали Христину Горняк, побажавши їй щасливого та спокійного подружнього життя.

Читайте також: Ексдружина Володимира Остапчука розповіла про зради шоумена


Не пропустіть