Мама покійного Кузьми Скрябіна заявила, що пісні її сина намагаються вкрасти

Не так давно мама відомого артиста Кузьми Скрябіна, який пішов з життя 6 років тому, звернулась за допомогою до всіх небайдужих. Річ в тому, що жінка звинувачує Андрія Пасічника у привласненні прав на пісні її сина.

За словами Ольги Кузьменко, на YouTube-каналі артиста почала з’являтись велика кількість скарг про порушення авторських прав. Мама Кузьми Скрябіна звинуватила в цьому Андрія Пасічника, який є власником лейбла Moon Records. Жінка повідомила, що саме він поскаржився на авторські права її сина.

На YouTube-каналі покійного виконавця Ольга Кузьменко запостила ролик, в якому звернулась до Андрія Пасічника. Жінка заявила, що через таку неприємну ситуацію відкрили кримінальне провадження.

Ольга Кузьменко повідомила, що ні в якому не дозволить, аби пісні її сина вкрали. За словами жінки, покійний артист зробив чималий внесок у свою творчість. Він випустив багато пісень, які є популярними і до сьогодні.

Також мама Скрябіна заявила, що Андрій Пасічник постійно обкрадав її сім’ю, коли співпрацював з артистом.

Чоловік відразу почав заперечувати слова жінки, називаючи їх брехнею. Він пояснив, що творчість Кузьми Скрябіна містить в собі багато авторських та суміжних прав різних авторів, які активно працювали з артистом довгі роки.


Читайте також: Оля Полякова вперше показала свого вітчима й привітала маму з днем народження


Не пропустіть