Євген Кошовий та його дружина розповіли, чи планують втретє стати батьками

Український шоумен та актор Студії “Квартал 95” Євген Кошовий вирішив поділитись подробицями особистого життя. У програмі “Зірковий шлях” разом з дружиною він розповів, чи планує подружжя втретє стати батьками.

Наразі вони виховують двох чудових донечок. Дружина Євгена Кошового відверто зізналась, що більше народжувати не планує. Також жінка пригадала свої складні пологи.

За словами Ксенії, найскладніше їй було народжувати старшу доньку Варвару. Пологи жінки тривали аж вісім годин. Дружина шоумена із жахом пригадує той день.

Також вона зізналась, що краще погодилась би на кесарів розтин. Однак, після важких пологів Ксенія все-таки наважилась народити другу дитину.

За словами жінки, довгий час вона не могла завагітніти. Проте, коли Ксенія дізналась, що вдруге стане мамою, то її щастю не було меж. Другі пологи жінки теж були дуже складними.

Євген Кошовий планував бути поруч з дружиною в такий важливий день. Однак, на партнерські пологи чоловік так і не наважився. Зіркове подружжя заявило, що більше не планує ставати батьками. Закохані виховують чудових донечок та насолоджуються сімейним затишком.

Читайте також: Ексдружина Віктора Павліка показала, яким колишнє подружжя було в молодості та подякувала артисту за проведений разом час


Не пропустіть