Ексдружина Віктора Павліка показала, яким колишнє подружжя було в молодості та подякувала артисту за проведений разом час

Колишня дружина Віктора Павліка вирішила пригадати, якою була в молодості. Також жінка поділилась архівним кліпом артиста на пісню “Лейла”, в якому зіграла головну роль.

Ролик Лариса Созаєва опублікувала на своїй сторінці в Instagram. У кліпі ексдружина Віктора Павліка постала усміхненою, щасливою та дуже закоханою.

У дописі Лариса Созаєва розповіла, як познайомилась з Віктором Павліком. За словами жінки, колись вона приїхала до Тернопільської філармонії на роботу. Саме там Созаєва познайомилась з артистом.

Спочатку Віктор Павлік запросив її до ресторану, однак, жінка відмовилась. Потім жінка зустрілась з Віктором Павліком через рік. Довгий час артист зізнавався їй в коханні. А ще Лариса Созаєва повідомила, що якби не стала коханою Віктора Павліка, то шанувальники ніколи не почули б пісень “Шикидим”, “Лейла”, “Яна”.

Також жінка подякувала артисту за чудові моменти подружнього життя. Лариса Созаєва вдячна Віктору Павліку за разом проведений час та кохання.

За словами Созаєвої, зустріч зі своїм ексчоловіком вона згадує лише з усмішкою. Фоловери вподобали новий допис жінки й побажали їй успіхів в особистому житті.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лора Созаева (@lora.sozaeva)

Читайте також: Катерина Кухар втретє стане мамою


Не пропустіть