Катерина Кухар втретє стане мамою

Відома українська балерина та суддя популярного шоу “Танці з зірками” Катерина Кухар спантеличила своєю заявою. Так, під час восьмого ефіру проєкту, жінка наважилась на відверте зізнання. Як виявилося, Кухар вагітна третьою дитиною.

Зірку дуже вразив виступ Олександри Зарицької та Юрія Мєшкова, тому під час оцінювання пари Катерина не стримала своїх емоцій. Жінка не скупилася на компліменти, які лунали в сторону солістки гурту «KAZKA». Більше того, вона зазначила, що Олександрі нарешті вдалося розкритися на паркеті та показати себе справжню.

Як учасники, так і члені жюрі були дуже здивовані такою емоційністю балерини. Але сама Кухар пояснила свій стан тим, що вагітна. “Напевно, я така емоційна, тому що при надії”, – сказала вона.

Ця новина вразила абсолютно усіх, присутніх в залі. Після такого відвертого зізнання в прямому ефірі запанувала тиша, а ведучий проєкту Юрій Горбунов розгубився настільки, що не знав, що відповісти на такий коментар. Більше ніяких подробиць Катерина не розповіла, тому, наразі залишається лише здогадуватись, коли чекати на появу малюка.

Нагадаємо, Кухар живе у шлюбі зартистом балету Олександром Стояновим. Разом пара виховує спільну доньку Анастасію та сина Тимура, якого Катерина народила у попередніх стосунках.

Читайте також: В мережі показали, як Юрій Горбунов виглядав у 25-річному віці


Не пропустіть