Головний герой “Холостяка” Максим Михайлюк показав, як відсвяткував день народження

Головний герой “Холостяка” Максим Михайлюк вирішив показати, як відсвяткував свій день народження. За словами чоловіка, кохана дружина влаштувала для нього гучну вечірку, на яку запросила багато гостей. Серед них було подружжя Решетніків.

Після проєкту Максим Михайлюк залишився з Григорієм Решетніком у чудових стосунках. Вони активно підтримують зв’язок та часто проводять час разом.

Також іменинник похизувався неймовірно красивим тортом, який підготувала для нього кохана дружина. За словами Максима Михайлюка, святкування дня народження пройшло чудово. Пілот залишився дуже задоволеним й отримав багато позитивних емоцій.

На вечірці він з’явився у чорному вбранні. Кохана дружина Михайлюка теж одягнула красиву сукню чорного кольору. За словами головного героя “Холостяка”, свій день народження він запам’ятає надовго. Максим Михайлюк подякував коханій дружині за чудову вечірку та красивий подарунок.

Найбільше чоловіка вразив святковий торт, адже на ньому було печиво з зображенням Максима Михайлюка з донькою Аріаною й напис: “З днем народження, коханий татку”.

Шанувальники долучились до щирих привітань й пораділи за Максима Михайлюка. За їхніми словами, в чоловіка чудова сім’я та дуже хороші друзі.

Читайте також: Оля Полякова розсекретила, скільки платить за сеанс психотерапевта зі Швейцарії


Не пропустіть