Модні тренди манікюру 2021-2022

Нам вже не терпиться побачити модні тренди манікюру 2021/2022. Якщо ви такі ж нетерплячі, залишайтеся з нами, в цій статті ми розповімо все до найменших деталей.

Креативні nail майстри продовжують радувати сучасних модниць новими незвичайними дизайнами. На цей раз справа дійшла до змін, що стосуються класичного французького манікюру. Замість звичної нам дуги — геометричні арки, які, до речі, візуально подовжують нігтьову пластину.

Яскрава абстракція із золотими відблисками також прикрашатиме наступного року ручки сучасних модниць різного віку. Ви самі можете придумати собі незвичайні креативні зображення, майстер манікюру втілить їх у реальність.

Багатогранні геометричні малюнки на бежевому матовому фоні – ідеальний дизайн манікюру на кожен день, який чудово підійде до будь-якого образу.

Ніжний нюд з павутинкою та мерехтливими стразами виглядає максимально ніжно та елегантно. Цей дизайн чудово підійде для святкових заходів.

Наступний незвичайний тренд – це матове покриття у нейтральній кольоровій гамі з виразними золотими елементами.

Кольоровий манікюр з гарним дизайном “перепелине яйце” на кавовому фоні з матовим топом – чарівна комбінація, яка припаде до душі справжнім цінителям мінімалізму.

Анімалістичний дизайн у дозованих “порціях” лише вітатиметься у 2022 році. Креативні майстри зможуть гармонійно прикрасити манікюр звіриним принтом так, щоб він закохав у себе навіть найприскіпливіших скептиків.

Дизайн “наречена” – саме так можна назвати наступний актуальний манікюр із використанням перламутрової втирки.

Як ви вже зрозуміли, на піку популярності нейтральний манікюр, який для більшої виразності можна доповнити ніжними срібними відблисками.

А ось і класичний французький дизайн, подумаєте ви, але не тут було! З нового у цьому дизайні – матовий топ, який моментально виводить на новий рівень цю класику.

Якому дизайну в манікюрі ви залишитеся вірними у новому 2022 році? Пишіть свої відповіді у коментарях.

Читайте також: Модні ідеї чорного французького манікюру, які варто повторити цієї осені


Не пропустіть