Ольга Сумська потрапила до лікарні

Відома українська акторка Ольга Сумська не на жарт спантеличила шанувальників. Нещодавно жінка повідомила, що опинилась в лікарні й показала, як відходить від наркозу.

За словами зірки, вона має деякі проблеми зі здоров’ям, тому вирішила пройти обстеження. Жінці робили гастроскопію, щоб обстежити шлунок й стравохід.

Проте, така процедура досить неприємна, адже ендоскоп потрібно вводити через рот. Ольга Сумська вирішила пройти таке обстеження з наркозом.

В Instagram-stories вона показала себе у лікарняній палаті. А ще артистка продемонструвала, як відходить від наркозу. За словами Ольги Сумської, наразі вона почуває себе добре.

А ще зірка українського шоу-бізнесу порекомендувала робили гастроскопію лише з наркозом. Акторка повідомила, що під час процедури вона зовсім нічого не відчувала, тому що солодко спала.

Велика кількість шанувальників повідомила, що Ольга Сумська неабияк їх налякала, коли з’явилась перед камерою на лікарняному ліжку. А ще фоловери побажали жінці міцного здоров’я. За їхніми словами, за здоров’ям потрібно ретельно стежити й при будь-яких скаргах негайно відвідувати лікаря.

Читайте також: Оля Полякова розсекретила, скільки платить за сеанс психотерапевта зі Швейцарії


Не пропустіть