Яніна Соколова зізналась, що більше не зможе стати мамою та звернулась до ненародженої доньки

Авторка та ведуча програми “Рандеву” Яніна Соколова неабияк розчулила мережу. Жінка зізналась, що завжди мріяла стати багатодітною мамою. Однак, страшна хвороба забрала в неї таку можливість.

У 2018 році журналістці діагностували рак. На щастя, Яніна Соколова поборола страшну хворобу. Проте, її наслідки вщент розбили жінці серце.

Яніна Соколова є мамою двох чудових синів. Жінка постійно мріяла подарувати їм молодшу сестричку. Однак, після перенесеної хвороби Яніна більше не зможе народити дитину.

На сторінці у Facebook вона опублікувала зворушливий пост, читати який без сліз неможливо.. Жінка вирішила присвятити свої слова ненародженій донечці.

Яніна Соколова повідомила, які слова обов’язково сказала б донечці. Ведуча програми “Рандеву” повідомила, що навчила б її бути сильною та ніколи не опускати руки.

За словами жінки, будь-яка поразка ніколи не означає, що на цьому життя закінчилось. Хвороба зробила Соколову надзвичайно сильною. Саме після неї жінка зрозуміла, що власне життя це найбільша цінність.

Зворушливий пост журналістки оцінила велика кількість кумирів. Вони заявили, що слова Яніни неабияк їх розчулили. А ще шанувальники підтримали жінку та висловили свої співчуття.

Читайте також: Антоніна Матвієнко розсекретила, як ставиться до пластичних операцій


Не пропустіть