Олександра Заріцька вперше розповіла про нерозділене кохання

Знаменита українська виконавиця Олександра Заріцька дуже рідко ділиться подробицями особистого життя. Артистка не афішує свої стосунки та майже ніколи не спілкується на цю тему.

Однак, нещодавно солістка гурту “KAZKA” вразила мережу відвертим зізнанням. В новому інтерв’ю Заріцька вперше розповіла про нерозділене кохання.

За словами співачки, протягом шести років років вона була закохана у свого друга. Проте, хлопець завжди підтримував з Олександрою лише дружні відносини. Він ніколи не розглядав її, як ймовірну супутницю по житті.

Артистка проводила з хлопцем дуже багато часу. Однак, їхня дружба так і не переросла в щось більше. Олександра Заріцька заявила, що її найкращий друг здогадувався про почуття дівчини.

Також артистка повідомила, що довгий час страждала через нерозділене кохання. Найбільше їй було боляче тоді, коли в хлопця з’явилась кохана дівчина. Олександра Заріцька зізналась, що написала дуже багато пісень про нерозділене кохання.

За словами артистки, зараз їй дуже важко в когось закохатись. Через невдалий досвід Олександра Заріцька боїться знову отримати у відповідь невзаємність.

Читайте також: Оля Полякова повідомила, що за літо схудла на 5 кілограмів


Не пропустіть