Монатик показав, який сюрприз підготував для дружини з нагоди її дня народження

Український артист Монатик вирішив похизуватись подарунком, який підготував для коханої дружини. Наразі зіркове подружжя перебуває за кордоном. 35-річчя коханої артист вирішив відсвяткувати в теплих краях.

Де саме відпочивають закохані, Монатик не розсекретив. Для іменинниці чоловік влаштував справжнє свято. Він привів кохану на концерт, який відбувся на березі моря.

Також артист підготував розкішний святковий стіл. Спочатку закохані довго насолоджувались концертом, а під вечір розпочався яскравий виступ джаз-бенду. Однак з музиканток особисто зіграла для дружини Монатика. Також чоловік повідомив, що на святкуванні дня народження були присутні їхні друзі.

Пізніше артист зізнався, що від такого святкування Ірина Монатик була в захваті. Жінці дуже сподобався сюрприз від коханого. Заради дружини Монатик взяв коротку відпустку, щоб присвятити час рідним.

Коли саме подружжя повернеться додому, чоловік не повідомляє. Він заявив, що відпочинок подобається всій сім’ї. Тому рідні артиста насолоджуються кожною хвилиною своєї чудової відпустки.

Читайте також: Дружина Влада Ями розсекретила несподівану правду про знайомство з коханим


Не пропустіть