Дружина Влада Ями розсекретила несподівану правду про знайомство з коханим

Дружина Влада Ями вирішила неабияк здивувати мережу своїм зізнанням. Вона розповіла несподівану правду про знайомство з коханим. Історію знайомства з майбутнім чоловіком Лілія розсекретила з нагоди чудової дати.

За словами жінки, саме 14 років тому вона вперше побачила у своєму житті Влада Яму. На своїй сторінці в Instagram Лілія опублікувала багато спільних фото з коханим. У дописі вона залишила несподівану історію знайомства з хореографом.

За словами жінки, коли Лілія вперше побачила Влада Яму, то зовсім не знала, що він є відомим танцюристом. Кохана зірки українського шоу-бізнесу зізналась, що в неї довгий час не працював телевізор.

Саме у 2007 році Влад Яма брав участь у проєкті “Танці з зірками”. Напарницею чоловіка була Наталія Могилевська. На виступ хореографа, який відбувся осінню, чекала вся країна.

Однак, в момент знайомства з Ямою Лілія зовсім не знала про його існування. Жінка повідомила, що, напевно, хореограф дуже здивувався, коли побачив її байдужу реакцію.

Проте, саме на першому знайомстві Лілія закохалась в бездонні блакитні очі Влада Ями. Жінка з усмішкою на обличчі згадує той момент. Вона зізналась, що ніколи не забуде історію знайомства з коханим.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Liliya Yama (@liliya_yama)

Читайте також: Після розриву стосунків з Еллертом Ксенія Мішина вперше заговорила про самотність


Не пропустіть