Після розриву стосунків з Еллертом Ксенія Мішина вперше заговорила про самотність

Українська акторка Ксенія Мішина вирішила поділитись з кумирами своїми роздумами про життя. Після розриву стосунків з коханим жінка присвячує увесь свій час кар’єрі та сину.

Не так давно Ксенія Мішина вперше заговорила про самотність. На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала відповідний пост, в якому розсекретила, що саме відчуває після розставання з Еллертом.

Ксенія Мішина зізналась, що раніше дуже боялась бути самотньою. Однак, з часом зірка українського шоу-бізнесу зрозуміла дещо важливе. За словами акторки, на самоті їй не так вже й погано.

Ксенія Мішина повідомила, що кожного разу насолоджується тишею у своїй квартирі та полюбляє знаходитись наодинці з собою.

Також жінка заявила, що боїться самотності лише та людина, яка впевнена, що більше ніколи не зустріне своє кохання. Ксенія Мішина, навпаки, переконана, що будь-яке завершення є початком чогось нового.

А ще, за словами акторки, саме на самоті народжується творчість. Тому екскохана Еллерта у всьому шукає позитив. Жінка активно працює над своєю кар’єрою та реалізує заплановані мрії.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ксения Мишина (@misha.k.ua)

Читайте також: Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова похрестили сина


Не пропустіть