Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова похрестили сина

Кохана дружина Віктора Павліка поділилась з кумирами радісною новиною. Жінка повідомила, що 8 серпня відбулось Таїнство хрещення її сина. В Instagram-stories Катерина Реп’яхова запостила багато кадрів з такої важливої події.

За словами подружжя, Таїнство хрещення первістка провели в церкві, яка знаходиться неподалік від пологового будинку. Саме там Катерина Реп’яхова народжувала малюка. Хлопчику дали чудове ім’я Михайло.

Дружина Віктора Павліка повідомила, що ще декілька років тому визначилась з іменем для майбутньої дитини. На таку важливу подію щасливі батьки одягнули красиві вишиванки білосніжного кольору. За словами дружини артиста, закохані обрали лише одну пару хрещених батьків.

На світлинах подружжя позує із хрещеними батьками Михайлика, тримаючи його на руках. Також на хрестинах була присутня мама Катерини Реп’яхової. Шанувальники привітали щасливих батьків з такою важливою подією та побажали їхній сім’ї міцного здоров’я.

Також не так давно Катерина Реп’яхова повідомила, чому була проти хрестити сина. За словами жінки, ні в якому разі не потрібно нав’язувати своїй дитині, якої віри їй бути.

Читайте також: Катерина Реп’яхова похизувалась фігурою в купальнику за 7 тижнів після пологів


Не пропустіть