Дмитро Комаров став власником земельної ділянки у Карпатах

Знаменитий український мандрівник та ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров повідомив кумирам чудову новину. За словами чоловіка, він придбав землю в Карпатах.

Подробицями Комаров поділився на сторінці в Instagram. Телеведучий запостив фото, які зробив в дуже красивому місці. Чоловік повідомив, що придбав десять соток землі у мальовничих Карпатах, а саме у селищі Верховина.

Також Дмитро Комаров розсекретив, що планує побудувати в Карпатах дачу. Ведучому програми “Світ навиворіт” дуже подобається відпочивати в горах, насолоджуючись чистим повітрям та мальовничою природою.

Чоловік заявив, що придбати землю у Верховині його надихнув один дідусь. Понад 50 років він є власником кіоску в центрі селища. Там чоловік продає газовану воду з сиропом, створюючи її за власним рецептом. За словами дідуся, зробити такий винахід його надихнув фільм “Кавказька полонянка”.

Коли Дмитро Комаров почув цю неймовірну історію про дідуся Івана, то відразу відправився у Карпати зі знімальною групою. Він особисто познайомився з чоловіком та, навіть, зробив з ним спільне фото.

Пізніше мандрівник вирішив придбати земельну ділянку саме у Верховині. За словами Дмитра Комарова, будівництво його дачі повинне розпочатись наступного року. Чоловік обіцяє обов’язково ділитись фотозвітом зі своїми кумирами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)

Читайте також: Олена Мозгова вразила шанувальників своїм схудненням на 20 кілограм


Не пропустіть