Катерина Кухар розсекретила, як їй з чоловіком вдається зберігати пристрасть та романтику у стосунках після багатьох років шлюбу

Знаменита українська балерина Катерина Кухар вирішила розповісти фанам, як їй з коханим вдається зберігати романтику у відносинах після багатьох років шлюбу.

Зараз знаменитість продовжує насолоджуватись відпочинком в теплих краях. З коханим чоловіком Катерина Кухар знаходиться на Мальдівах. Кожного дня зіркове подружжя активно проводить час та ділиться своїми емоціями з фоловерами.

На своїй сторінці в Instagram балерина запостила красивий ролик, в якому позує на фоні неймовірного заходу сонця. Перед камерою зірка українського шоу-бізнесу постала у прозорій сукні білого кольору. Катерина Кухар зображена біля моря. Вона щиро усміхається, позуючи біля столика з романтичною вечерею.

У дописі балерина відкрила секрет ідеальних стосунків з коханим чоловіком. За словами Катерини Кухар, у відносинах дуже важливо тримати баланс. Жінка заявила, що любов потрібно не лише приймати, а й віддавати.

Балерина часто йде на компроміс чоловіку, щоб уникнути суперечки або сварки. В свою чергу Олександр Стоянов теж робить все можливе для збереження романтики у стосунках з коханою.

Кумири оцінили красивий ролик Катерини Кухар й засипали її приємними словами. А ще вони побажали подружжю завжди бути такими закоханими та щасливими.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official)

Читайте також: Ірина Білик розсекретила, як змінилось її життя після розлучення з чоловіком


Не пропустіть