MamaRika детально розповіла, як пройшли її пологи

Популярна українська артистка MamaRika не так давно вперше стала мамою. Співачку вже виписали з пологового будинку. Щаслива MamaRika насолоджується новим статусом у своєму житті та ділиться з шанувальниками подробицями своїх пологів.

Зірка українського шоу-бізнесу вирішила детально розповісти про народження первістка. Новий допис жінка опублікувала на сторінці в Instagram. В ньому MamaRika розповіла, як пройшли її пологи.

За словами виконавиці, жінка не була готова до того, що їй робитимуть кесарів розтин. Цілу вагітність вона готувалась до пологів та уявляла, як народжуватиме сина. Однак, ситуація трішки змінилась.

MamaRika повідомила, що без вагань погодилась на кесарів розтин, адже життя її дитини було на кону. Артистка дуже хвилювалась. Однак, завдяки чудовим лікарям пологи жінки пройшли успішно.

За словами виконавиці, через півгодини вона почула голос свого малюка. MamaRika заявила, що в той момент відчула неабияке щастя.

Співачка не може описати словами свої емоції, коли вперше побачила сина. Фани щиро пораділи за молодих батьків, побажавши їм лише позитивних моментів у вихованні малюка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MamaRika (@mamarika_official)

Читайте також: Катерина Реп’яхова похизувалась фігурою в купальнику за 7 тижнів після пологів


Не пропустіть