Антоніна Матвієнко розсекретила, як ставиться до пластичних операцій

Відома українська співачка Антоніна Матвієнко вирішила прокоментувати своє ставлення до пластичних операцій. Жінка дуже рідко ділиться секретами краси. Однак, не так давно в одному з інтерв’ю артистка розповіла, як ставиться до хірургічних процедур.

За словами Антоніни Матвієнко, вона є великою прихильницею природної жіночої краси. На думку артистки, на пластичні операції потрібно наважуватись лише тоді, коли до них дійсно є покази.

Також зірка українського шоу-бізнесу розсекретила, що жодного разу не користувалась послугами пластичного хірурга. Антоніна Матвієнко часто хизується природною красою.

Однак, за обличчям жінка ретельно доглядає. Вона часто відвідує косметолога, користується різними кремами та обов’язково змиває макіяж перед сном. А ще співачка похизувалась, що однією з її улюблених косметологічних процедур є масаж обличчя.

Антоніна Матвієнко заявила, що на пластичні операції необхідно погоджуватись тоді, коли вони дійсно потрібні. За словами виконавиці, це може бути серйозна травма на обличчі, через яку жінка дуже комплексує.

В інших випадках Антоніна Матвієнко надає перевагу природній красі. Вона зізналась, що краще залишатись справжньою та любити своє тіло, яким воно не було б.

Читайте також: Після розриву стосунків з Еллертом Ксенія Мішина вперше заговорила про самотність


Не пропустіть