Олександр Еллерт показав себе юним та розповів, ким працював до своєї популярності

Переможець “Холостячки” Олександр Еллерт показав, яким був в юних роках. В Instagram-stories чоловік поділився з фанами кумедними архівними кадрами. На них актор зовсім на себе не схожий.

Також Олександр Еллерт розповів шанувальникам, чим займався до своєї популярності. За словами переможця “Холостячки”, колись чоловік роздавав листівки та, навіть, працював на точковому зварюванні.

Олександр Еллерт зізнався, що завжди мріяв заробляти велику суму грошей. До своєї цілі актор йшов поступово. Пізніше екскоханий Мішиної почав брати участь в різних заходах.

Він грав у КВН та проводив багато заходів у нічних клубах. Завдяки неабиякому старанню чоловік поступово почав втілювати свою мрію у реальність.

Зараз Олександр Еллерт є успішним комічним актором та телеведучим. Сценарист студії “Квартал 95” впевнений, що в цьому світі немає нічого неможливого. За його словами, потрібно мати лише велике бажання та терпіння, щоб впевнено йти до своєї цілі.

Шанувальники оцінили архівні фото Еллерта та назвали його дуже мудрим. А ще кумири побажали артисту знайти справжнє кохання.

Читайте також: Відразу після хрестин дружина Віктора Павліка вирушила з маленьким сином у відпустку


Не пропустіть