Відразу після хрестин дружина Віктора Павліка вирушила з маленьким сином у відпустку

Не так давно Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова похрестили крихітного сина. Проте, щаслива мама не стала засиджуватись вдома, а відразу вирушила з первістком у відпустку.

За словами Катерини Реп’яхової, жінка обрала відпочинок на території України, а саме у Трускавці. Там вона перебуватиме аж двадцять днів. Дружина Віктора Павліка повідомила, що знаходитиметься на відпочинку з мамою та її подругою.

В Instagram-stories Катерина Реп’яхова показала номер, в якому буде проживати під час відпустки. Щаслива дружина Віктора Павліка позує перед великим дзеркалом та демонструє своє задоволення.

Жінка одягнула довгу рожеву сукню з квітковим принтом, а волосся зібрала у хвіст. Красивий образ Катерина Реп’яхова довершила маленькою сумочкою та білими кросівками.

Також молода мама повідомила, що у Трускавці буде не лише відпочивати, а й працювати. Мама зі своєю подругою буде жити у сусідньому номері та допомагатиме Реп’яховій з маленьким сином.

А ще дружина артиста пообіцяла фанам зробити багато красивих кадрів на відпочинку. Шанувальники відразу побажали жінці чудово провести час у Трускавці, засипавши її компліментами.

Читайте також: Слава Камінська відправилась у відпустку з колишнім чоловіком


Не пропустіть