Солістка гурту “KAZKA” Олександра Заріцька розсекретила, чому колись схудла на 25 кілограм

Олександра Заріцька, яка є відомою українською співачкою, показала себе у 23-річному віці. За словами дівчини, саме тоді вона схудла аж на 25 кілограм. Олександра Заріцька повідомила, що причиною цього стала різка зміна способу життя.

За словами солістки гурту “KAZKA”, коли їй виповнилось 23 роки, то Олександра переїхала в інше місто. 4 роки дівчина провчилась в рідному Харкові. Там вона здобула освіту юриста. Однак, Олександра Заріцька зовсім не почувала себе щасливою.

Довго не думаючи, артистка вирішила кардинально змінити життя, тому переїхала до Одеси. Там Заріцька орендувала квартиру з подругами. За словами виконавиці, після переїзду в нове місто спосіб її життя дуже змінився.

Олександра Заріцька часто відвідувала нічні заклади та дуже багато гуляла. З ранку до ночі дівчина проводила час в компанії друзів. А ще співачка повідомила, що майже зовсім нічого не їла.

Таким чином зірка схудла на 25 кілограм. За словами Заріцької, одного разу до неї завітав в гості тато. Однак, коли чоловік побачив, як живе його донька, то дуже здивувався.

Він, навіть, пропонував Олександрі привезти мультиварку та чайник для приготування їжі. А ще артистка зізналась, що в той момент дійсно почувала себе щасливою.

Читайте також: Оля Полякова повідомила, що за літо схудла на 5 кілограмів


Не пропустіть