Як вузькі джинси можуть нашкодити вашому здоров’ю?

Вузькі джинси, які щільно обтягують фігуру, підкреслюючи ваші стегна, зараз дуже популярні. Причому носять їх не тільки дівчата, а й чоловіки. Однак, лікарі попереджають, що це може бути шкідливо для здоров’я. Розповідаємо, до яких наслідків може призвести любов до обтягуючих джинсів і в яких випадках носити їх не варто.

Якщо у вас кандидоз
В першу чергу вузькі джинси не люблять гінекологи, тому що вони можуть спровокувати молочницю (кандидоз) або погіршити перебіг хвороби. Вузька туга тканину, яка здавлює і натирає шкіру, а в жарку погоду створює «парниковий ефект», сприяє розмноженню грибків Candida. І навіть якщо основна причина молочниці криється не в джинсах, вони точно не сприяють одужанню, тому в період лікування краще носити вільні речі з дихаючих тканин.

Якщо у вас цистит
Вузькі джинси, особливо, якщо ви насилу їх можете натягнути, стануть ще одним чинником, що сприяє розвитку циститу. Кровообіг в органах малого таза порушується, знижуючи захисні функції і перешкоджаючи нормальній роботі сечового міхура.

Якщо ви схильні до варикозу
Джинси стягують нижню частину тіла подібно корсету. Вони здавлюють судини і нерви, порушуючи кровообіг в нижніх кінцівках. В результаті до вечора ноги набрякають, відчувається втома і важкість у ногах. Якщо ви перебуваєте в групі ризику або вже страждаєте варикозом, вузькі джинси не повинні бути улюбленим предметом вашого гардеробу.

Якщо у вас целюліт
Ще один негативний аспект носіння тісних джинсів – ліподистрофія. Робота кровоносної та лімфатичної системи порушується, що призводить до застою рідини, а згодом до накопичення жирових відкладень.

Якщо у вас болить спина
Британська асоціація мануальних терапевтів вважає, що однією з причин постійних болів в спині є вузькі джинси. Вони стягують тазостегнові суглоби, змушуючи вас рухатися неприродним чином. І ситуація може стати ще гірше, якщо одночасно носити взуття на високих підборах.

Звичайно, не варто думати, що всі ці хвороби виникають тільки від вузьких джинсів. Просто не носіть їх щодня (2-3 рази на тиждень достатньо). І не вибирайте моделі, які на два розміри менше вашого.

Не пропустіть