7 найпоширеніших міфів про зморшки

Все , що ви раніше знали про появу ранніх зморшки , насправді – міфи. Ось , як їх розвінчують професійні дерматологи.

Міф № 1: Це все спадковість
Ні це не так. Якщо у вашої мами і бабусі зморшки з’явилися рано, це не означає, що вам потрібно займати чергу за ботоксом в 18 років. Зворотний бік медалі сумніше: якщо ваша бабуся вийшла на пенсію майже без зморшок на обличчі, вам це теж нічого не гарантує. Екологія, раціон харчування, спосіб життя, стреси і – найважливіше – шкідливий вплив ультрафіолету: ось що має значення.

Міф № 2: Жирна шкіра старіє повільніше
О, як ми втішали себе цим «фактом», розглядаючи черговий прищик і замазуючи розширені пори кремом. Але це не так: стан волокон колагену і еластину ніяк не залежить від активності сальних залоз. Так що не тіште себе і захищайте шкіру від старіння.

Міф № 3: Шкіра звикає до крему, і він перестає працювати
Так, довгий час міф про звикання шкіри до інгредієнтів крему активно впроваджувався в свідомість мас. Але до цих пір немає жодного доказу цієї гіпотези. Зате є переконливі докази того, що кожна людина індивідуальна і потребує індивідуального догляду за шкірою. І якщо ви знайшли «свій» крем і бачите ефект, відмовлятися від нього на користь невипробуваної новинки не потрібно.

Міф № 4: Вибравши крем, який вам підходить на інші можна вже не дивитися
Ні, цей пункт не суперечить попередньому. Час від часу догляд дійсно потрібно міняти, але не тому що шкіра до чогось там звикла, а тому що стан самої шкіри змінюється. Скажімо, ви активно зайнялися проблемою зневоднення і відновили нормальний водний баланс шкіри. Тепер можна розглянути проблеми грамотної ексфоліаціі, харчування, вітамінізації – в залежності від ситуації. Дерматологи рекомедують тестувати стан шкіри у професіонала раз в 6 місяців.

Міф№ 5: Чим дорожче – тим краще
Не завжди. Далеко не завжди. Так, є дуже дорогі технології, унікальні інгредієнти, і засоби з ними в складі дійсно не можуть коштувати дешево. Але з рядом проблем блискуче справляються зовсім не дорогі, а іноді і відверто дешеві засоби.

Міф № 6: Чим менше посмішок – тим менше зморшок
Не тільки посмішки та міміка призводять до утворення складочок. Так що якщо ви замість усмішки будете ходити з похмурим обличчям, нахмуреним чолом і виразом туги в очах, ви все одно постарієте, але ще і друзів розполохаєте.


Не пропустіть