Як спалювати на 500 ккал більше: 5 лайфхаків для ледарів

Неважливо, чи ходите ви в зал, чи бігаєте вранці або ж віддаєте перевагу лежати на дивані. Незалежно від швидкості обміну речовин і будови тіла ці 5 лайфхаків допоможуть вам спалювати зайві калорії!

1. Приготування їжі: -100 ккал

Розплануйте приготування їжі таким чином, щоб власне на процес нарізки-очищення-тушкування-варіння всього, що потрібно за рецептом, у вас пішло приблизно півгодини. Поки будете готувати, переносьте вагу то на одну, то на іншу ногу і намагайтеся втягувати прес.

2. Примірка речей: -100 ккал

Зняти одягнуте на себе, одягнути нове, повернутися до вихідної точки. Повторювати протягом 40 хвилин. Якщо ви побоюєтеся, що щоденний похід по магазинах з приміркою речей шкідливий для гаманця, можна практикуватися цю вправу вдома. Наприклад, пообіцявши собі приміряти декілька аутфітів перед виходом на роботу.

3. Прийняття ванни: -100 ккал

Полежали в ванні годину – спалили сто калорій. Єдина умова – ванна повинна бути гарячою (не нижче 40 градусів).

Читайте також: Схуднути за місяць: як позбутися від «боків» на талії і «вух» на стегнах

4. Три чашки зеленого чаю: -100 ккал

Сам по собі чай калорії не спалює, але метаболізм «розкручує». Трьох чашок достатньо, щоб витрати енергії збільшилися на 100 ккал.

5. Читання книг: -100 ккал

Якщо ви годину поспіль читаєте, ваш організм спалює 100 ккал. Так що скоріше  беріть цікаву книжку або залишайтеся з нами: у нас є, що почитати!


Не пропустіть