Як прибрати мішки і темні кола під очима: техніка від дерматолога з Нью-Йорка

Існує безліч способів замаскувати мішки і темні кола під очима. Але тепер в цьому немає потреби: Джудіт Галамбоссі, дерматолог з Нью-Йорка, розробила методику, яка дозволить зменшити їх видимість і попрощатися з цією проблемою.

Джудіт Галамбоссі, дерматолог з Нью-Йорка, вивчала причини появи мішків і кіл під очима і розробляла методи боротьби з ними протягом 15 років. Її запатентована методика буквально підірвала інтернет просто тому, що вам не потрібні ні фахівець, ні спеціальні препарати. Все дуже просто!

Джудіт називає 5 основних причин появи мішків і темних кіл під очима:

  • генетична схильність,
  • алергічні реакції, виражені набряками,
  • вік,
  • гіперпігментація
  • скупчення токсинів через неблагополучну екологічну обстановку.

На цьому етапі хочеться вигукнути: «Але з цим я нічого не можу зробити!». І не потрібно. 4-крокова методика Джудіт допоможе швидко позбутися від мішків під очима незалежно від того, чим конкретно в вашому випадку вони викликані. Вона (методика) представляє з себе масаж, який потрібно виконувати двічі на день під час ранкового та вечірнього догляду за шкірою.

Єдине, що вам потрібно, щоб назавжди позбутися від мішків під очима – власні руки і густий, щільний крем. Це важливо: він повинен повільно вбиратися, ніби розчиняючись на шкірі при нагріванні. З сироваткою або гелем номер не пройде.

Як позбутися кіл і мішків під очима

Отже, вчимося:

1. Нанесіть крем точково по нижньому контуру очниці і під брову.

2. Безіменними пальцями вбивайте крем в шкіру нижніх повік, рухаючись від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Несильно натискайте на повіку, притискаючи подушечку пальця, утримуючи її секунду-другу, потім відпускайте. Пройдіть так по повіках три-чотири рази.

3. Зробіть те ж саме з верхньою повікою, тільки на цей раз використовуйте великі пальці. Рухайтесь від внутрішнього куточка до зовнішнього, повторіть три рази.

4. Середніми пальцями помасажуйте повіки по колу, ніби малюючи окуляри: обведіть пальцями очі, потім наведіть «дужки» до вух.

Якщо ви будете слідувати цій методиці щодня, вже через місяць помітите, наскільки краще виглядає шкіра ваших повік.

Секрет простий: ви збільшуєте мікроциркуляцію, усуваєте застій крові в дрібних судинах, тим самим забираючи темні кола. А лімфодренаж, який забезпечують масажні рухи, допомагає прибрати зайву вологу, яка накопичується в області нижньої повіки.

Читайте також: Що необхідно для здорового волосся: що додати в раціон, щоб відростити довжину і додати об’єму


Не пропустіть