Дженніфер Еністон розкритикували через ялинкову прикрасу

Передплатники вирішили, що актриса знущається над жертвами коронавірусу.

Дженніфер Еністон змогла обурити шанувальників нешкідливою на перший погляд іграшкою. У своєму Instagram актриса виклала фото дерев’яної ялинкової прикраси з гравіюванням: «Наша перша пандемія 2020». На неї тут же накинулися підписники, які вирішили, що таким чином вона образила жертв китайського вірусу.

Актрису звинуватили в байдужому ставленні до постраждалих. На думку хейтерів, Дженніфер Еністон, як і багато зірок, занадто відірвана від реальності. Тому для неї може бути жартом те, що для інших є справжнім горем.

«Ура нашій першій пандемії 2020 року, коли загинули мільйони людей! Відсвяткуємо це», «Сарказм це чи ні, але пандемія безпосередньо пов’язана з втратами роботи, житла у цілих сімей!», «Я втомилася від багатих людей», «Дженніфер не варто зайвий раз показувати свої привілеї», «Знаменитості моторошно тупі», – писали хейтери в Twitter.

Деякі з підписників стали на сторону Дженніфер Еністон. Актрису захистили від критики, нагадавши, що вона однією з перших говорила про важливість масок і рукавичок. Крім того, зірка допомагає вижити малому бізнесу, повідомляє Daily Mail.

Читайте також: Олександр Еллерт спантеличив шанувальників світлиною з “вагітною” Мішиною


Не пропустіть