Олександр Еллерт спантеличив шанувальників світлиною з “вагітною” Мішиною

Переможець романтичного шоу “Холостячка” та обранець Ксенії Мішиної Олександр Еллерт спричинив справжній фурор серед своїх підписників. Не так давно він опублікував фото, на якому ніжно цілує животика акторки. Через кілька хвилин після публікації шанувальники засипали його запитаннями, чи дійсно Ксенія вагітна. Проте, чоловік нічого їм не відповів. Під світлиною Еллерт написав, що забув дещо повідомити на пост-шоу.

Дехто дійсно думає, що в пари скоро з’явиться дитина, а хтось вважає це просто вдалим жартом. Шанувальники вже встигли привітати Олександра. В будь-якому випадку вони щиро радіють за свою улюблену пару.
На фото Ксенія Мішина одягнена в сірі джинси та кофту білого кольору. Вона ніжно дивиться на Олександра та усміхається. Фани написали їм велику кількість коментарів та назвали найкращою парою.

Також нагадаємо, що не так давно Ксенія Мішина показала нові світлини з романтичної фотосесії. На фото акторка ніжно обіймає свого коханого та позує серед  красиво обставлених свічок й штучного снігу.

Читайте також: Ксенія Мішина публічно зізналась в коханні Олександру Еллерту


Не пропустіть