Цікаві варіанти святкового макіяжу для шатенок: тренди 2021

Який макіяж буде популярним і затребуваним для дівчат з рудим і каштановим волоссям у 2021 році – розглянемо далі в нашому невеликому б’юті-огляді. Для різних відтінків очей (блакитних, сірих, зелених і карих) актуальні різні варіанти святкового макіяжу.

Святковий макіяж для блакитних очей

Акцент на темну, глибоку і туманну палітру актуальний в 2021 для макіяжу блакитнооких дівчат. Саме ці відтінки підкреслюють глибину природного кольору очей:

  • графітовий, сірий;
  • ліловий, бузковий;
  • темно-сині відтінки;
  • зелені, димчасті тони;
  • пісочний, коричневий, бежеві відтінки.

Можна використовувати їх як в монохромному макіяжі, так і в модному двоколірному, створюючи дует відтінків, що поєднуються.

Для святкового настрою також сміливо використовуйте глітер, стрази для прикраси, хайлайтер, туш з блискітками або тіні з ефектом шиммеру. Для власниць світлої шкіри і світлого волосся підійдуть смокі айс разом з акцентом на червоний відтінок губ.

Святковий макіяж для зелених очей

Зелені очі прикрасить сміливий макіяж з нюдовими та пастельними тінями і графічніими стрілками. Яскрава підводка для очей – це абсолютний тренд 2021 року. За допомогою високих стрілок можна також добитися ефекту «лисячих очей», який виглядає стильно і розкішно.

Святковий макіяж для карих очей

Для карих очей підійдуть тіні теплих відтінків. Для святкового варіанту макіяжу спробуйте «східний» варіант – зробіть акцент на підводку, об’ємні вії і темну палітру відтінків тіней.

Також можна поекспериментувати з яскравими неоновими відтінками тіней (блакитні, рожеві, зелені, жовті), або зробити макіяж в стилі «градієнт». У 2021 році це буде неймовірно стильним трендом.

Святковий макіяж для сірих очей

Сірі очі для святкового макіяжу можна підкреслити незвичайними відтінками синього: від світлого акварельного до глибокого відтінку електрик. Можна доповнити макіяж бірюзовими акцентами. Також з сірими очима прекрасно поєднуються блискучі фактури: шиммеринг, блискітки і навіть камінці в якості декоративної прикраси.

Не бійтеся експериментувати і додавати в свій макіяж незвичайні елементи – в 2021 році, по експертній думці візажистів і стилістів, такі прийоми будуть тільки активно вітатися.

Читайте також: Трендовий макіяж з червоною помадою 2021: модні тенденції і ефектні приклади


Не пропустіть