Стрижки для тонкого волосся, які стануть головним трендом 2021 року

В даний час абсолютно не варто переживати з приводу тонкого волосся. Головне підібрати правильну стрижку, яка додасть йому додаткового об’єму і представить зачіску у всій красі.

У прийдешньому році в тренді будуть стрижки, що дозволяють освіжити і омолодити образ. Такі стрижки, як багатошаровий каскад, стильна Піксі, каре або боб здатні творити чудеса перетворення.

Розглянемо детальніше, які види стрижок на тонке волосся пропонують жінкам модні стилісти на майбутній рік.

Багатошаровий каскад для тонкого волосся

Ніщо не виглядає так розкішно, як багатошарова стрижка каскад. Техніка стрижки така, що навіть тонке волосся чарівним чином перетворюється на вишукану зачіску. Однак, необхідно пам’ятати, що не бажаючи розлучатися з довгим тонким волоссям, жінки не повинні звертати свої погляди на цю зачіску.

Ефектно виглядає каскад на короткому волоссі, або локонах середньої довжини. Найприйнятнішою довжиною прийнято вважати довжину пасом до ключиць.

В тренді майбутнього року каскад з ледь вловимими переходами шарів, що починаються не дуже високо. Особливо актуальними будуть зачіски з модними техніками фарбування: Шатуш, балаяж та інші.

Актуальний боб для тонкого волосся

Безпомилковим вибором стрижки на тонке волосся є боб. Плавний перехід пасом від коротких на потилиці до подовжених спереду – характерна особливість цього виду стрижки. Зачіска освіжає і молодить образ, а правильно підібраний чубчик тільки посилить ефект.

Зачіска боб не тільки надає додаткового об’єму волоссю в верхівковій зоні, а й здатна коригувати риси обличчя. Подовжити кругле обличчя допоможе чубчик, виконаний на бік. Якщо ви володарка незграбних рис обличчя, то боб з прямим чубчиком акцентує увагу на красі ваших очей.

Коротка стрижка Піксі на тонке волосся

Зупинивши свій вибір на короткій стрижці Піксі, ви не позбавите себе можливості укладати зачіску з різними варіантами. Довгий чубок допоможе вам створювати відмінні варіанти укладок, незважаючи на коротку стрижку. Піксі є одним з кращих варіантів стрижок на тонке волосся. Догляд за зачіскою є доволі не складним. Відростання волосся теж не вимагає частого відвідування салону.

Стильні стрижки майбутнього року не тільки вирішують одвічну проблему догляду за тонким і пошкодженим волоссям, але надають вашому образу молодості і свіжості.

Читайте також: Карамельно-каштановий колір волосся: 18 трендових ідей фарбування на 2021 рік


Не пропустіть