Як правильно доглядати за шкірою восени

Після літа шкіра пересушена і не встигає відновитися до періоду похолодання та сильного вітру. Основні проблеми, з якими можна зіткнутися, – це сухість, пігментні плями, підвищена чутливість шкіри і подразнення. Щоб уникнути цих проблем, слід внести невеликі коректування в свої щоденні процедури: умивання, тонізування, харчування та зволоження, захист.

Умивання. Сальні залози восени починають працювати повільніше, але це не скасовує вмивання вранці та ввечері. Тільки обирати потрібно менш агресивні засоби – пінку або молочко.

Фахівці радять, у період опалювального сезону, не вмиватися за допомогою твердого мила, яке сильно сушить шкіру. Краще забути і про антибактеріальні засоби. Вибирайте рідке мило і використовуйте прохолодну воду. Приймаючи ванну або душ, врахуйте, що гаряча вода сушить шкіру, тому потрібно підбирати для себе комфортну температуру, не витираючись насухо після водних процедур .

Тонізація. Тонік слід використовувати після кожного вмивання і перед нанесенням крему. Цей засіб знімає негативні чинники, які може створювати гаряча вода з-під крана, відновлює pH-баланс, який необхідний для нормалізації захисних функцій шкіри. Крім того, тонік завершує процес очищення шкіри. Адже багато хто помічав, що після зняття косметики молочком або гелем і вмивання пінкою, на ватному диску, змоченому тоніком, все одно залишаються сліди забруднення.

Тонік не тільки освіжає шкіру, але і є своєрідним провідником для проникнення корисних речовин і вітамінів, які є в складі кремів. Головне правило для тоніка, який буде використовуватися восени, – це відсутність спирту. Інакше тонік може зробити шкіру не тільки сухішою, але і більш подразненою та чутливою до агресивного середовища.

Харчування і зволоження. Структура крему в осінній період повинна бути більш щільною, ніж влітку. Найкраще використовувати засоби, до складу яких входять вітаміни А, С і Е. В день можна використовувати живильний крем, який потрібно наносити не пізніше ніж за 30 хвилин до виходу на вулицю. На ніч краще всього використовувати сироватку, яка не тільки глибоко зволожує, але і живить шкіру.

Захист. Попри те, що восени немає такого пекучого сонця, як влітку, про захист шкіри забувати не потрібно. У денного крему фактор SPF не повинен бути нижчий 10. Жирні креми часто призводять до затикання пор, тому підбирайте крем з такою текстурою, яку ви не будете відчувати на обличчі.

І обов’язково регулярно протирайте обличчя трав’яним відваром – наприклад, з ромашки. Коли на вулиці температура опуститься до мінусової позначки, краще використовувати тональний крем, а не пудру. Для сухої шкіри – із зволожувальними компонентами, для жирної – із поживними.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть