Що подарувати коханій дівчині на день народження?

Вас запросила на День Народження кохана дівчина, але Ви ще не придбали подарунок? Швидше читайте наші рекомендації і бігом в магазин, наприклад, можете завітати на сайт https://superpupers.com/komu-darim/ej/ljubimoj-devushke/na-den-rozhdenija-devushke/. А ми допоможемо Вам вибрати, що подарувати коханій дівчині на День Народження.

Подарунок за бажанням

Бувають люди, які не дуже люблять сюрпризи і вважають за краще все тримати під своїм контролем. Вони точно знають, що хочуть отримати в подарунок на пам’ятну дату і дуже часто відкрито говорять про це, або дають зрозуміти натяками. Тут головне проявити увагу і прислухатися до таких незначних (з чоловічої точки зору) слів, як: «Ой, яка красива каблучка!», «Дивись, яка шубка на тій жінці!» Або «От би і мені таку сумочку …». Але, на превеликий жаль, далеко не всі представниці прекрасної статі настільки безпосередні, або Ви були недостатньо уважні і не почули натяку в її словах, а може, Ви ще просто недостатньо добре знайомі. Але подарунок купувати все одно треба і для цього Ви прямуєте в магазин SuperPupers.

А якщо вона не говорить, що їй подарувати?

Тут починається найважче. Ні, звичайно ж, можна забігти в першу-ліпшу сувенірну лавку і купити презент, який порадить Вам продавець, давши відповідь на питання «Що подарувати коханій дівчині на День Народження?». Так Ви і час заощадите, і працівникові торгівлі допоможете неліквідний товар реалізувати. Але ж ми вибираємо подарунок дорогій нам людині, а значить цей варіант не для нас. Подарувати ми хочемо щось таке, що буде нагадувати про цей день навіть через багато-багато років. І як знати, можливо, Ваша кохана дівчина, ставши бабусею на питання внучки «А це в тебе звідки?» Відповість «А це мені твій дід ще до нашого весілля подарував». І стане розповідати історію про те, якими ви були …

Враження в подарунок

Звичайно, не всі подарунки стають сімейними реліквіями, але чому б і ні? Ви звертали увагу на те, що дороге Вашим бабусям-дідусям, татам-мамам? На наш погляд це – звичайна дрібниця, а вони нею дорожать. І пов’язано це не з номінальною ціною предмета, а тими спогадами, які з ним пов’язані. А це означає, що подарувати коханій дівчині на День Народження можна не якісь матеріальні блага, а яскраві та незабутні враження. Наприклад, можна запропонувати іменинниці виїхати на свято на пару-трійку днів удвох на якісь екзотичні острови, і знайдена на узбережжі дивовижна черепашка буде нагадувати про поїздку все життя. Якщо ж з далекими країнами не заладилося – можна весело відірватися веселою галасливою компанією в найближчій кав’ярні, а в найнесподіваніший момент, як би ненароком, подарувати коханій те, що в подальшому буде нагадувати про цей день народження і про Вас. Це може бути невеликий керамічний сувенір або м’яка іграшка, брелок для ключів або мобільника, або красива кулькова ручка. У даній ситуації не важливий сам подарунок, важлива атмосфера, в якій він буде подарований.

Ми не будемо занурюватися у філософські роздуми про те, який подарунок що означає по Фрейду, або яке має значення з точки зору науки фен-шуй. Але те, що обраний з душевною теплотою, з думками про кохану людину подарунок завжди передає щось більше, ніж прояв ввічливості – це однозначно і безперечно.

Не пропустіть