Як номер квартири впливає на ваше життя: приваблює гроші або відлякує кохання

Адепти нумерології запевняють, що на життя людини впливає число її дому. Якщо ви коли-небудь змінювали місце проживання, то погодьтеся, що з кожним переїздом ваше життя змінювалося. Часом у нього раптово приходило кохання. Інколи матеріальне становище покращувалося чи, навпаки, вас починали переслідувати невдачі, а відносини на особистому фронті не клеїлися.

Нумерологи при виборі житла рекомендують звертати увагу не лише на місце розташування, планування, ціну, а й на номер будинку чи квартири. Число вашого житла впливатиме на події, які відбуватимуться з його власником.

Як вирахувати число вашої квартири

Визначити число вашого будинку доволі легко. Для цього всі числа треба скласти до простого (однозначного) числа. Наприклад, номер квартири 328. Складаємо всі числа: 3+2+8=13=1+3=4. Отже, число вашої квартири – 4.

До номера квартири можна додати номер будинку. Наприклад, квартира 328 знаходиться в будинку № 26. Таким чином, складаємо: 3+2+8+2+6=21=2+1=3. Загальна цифра вашого житла – 3.

Краще розглядати окремо числа вашої квартири та житла. Вплив числа квартири буде набагато сильнішим, ніж числа будинку та квартири разом.

Який вплив мають числа квартири на своїх власників

У квартирі, де «править» одиниця, панує благополуччя, а члени сім’ї люблять та поважають один одного. Якщо під заступництвом одиниці живе самотня людина, то до неї в гості із задоволенням приходять друзі чи родичі, або ж оточуючі із задоволенням із нею спілкуються.

Вміння налагоджувати мости та дарувати людям розуміння допоможуть у кар’єрному зростанні, покращенні матеріального становища.

Квартиру з числом два слід обирати тим, кому не вистачає кохання у житті. Двійка допоможе притягнути в життя нового партнера або покращити стосунки між парою, яка часто свариться.

Не варто селитися в будинку з «двійкою» надто емоційним людям. Їхня чутливість посилиться, їм складно буде стримувати емоції, що може негативно позначитися і на роботі, і на особистому фронті.

Трійка заспокоює своїх мешканців, допомагає їм відчувати впевненість у своїх силах, додає у стосунки гармонію. Життя налагоджуватиметься у всіх сферах, якщо ви докладатимете для цього зусилля.

Але для людей, схильних до імпульсних витрат, трійка є небажаною. Вона може змусити вас смітити грошима.

Четвірка наділяє жильців своєю працездатністю, дарує їм вирішення проблем. Зазвичай мешканці квартир під управлінням «четвірки» активні, доброзичливі, ставлять перед собою плани та успішно їх реалізують.

Ще четвірка «ставить» захист від великих неприємностей, допомагає швидко реагувати на зміни. Мінус четвірки  – у вас можуть виникати проблеми зі здоров’ям, якщо про нього не турбуватися і не підтримувати його.

Квартири під знаком цифри п’ять варто обирати комунікабельним людям або тим, хто прагне спілкування, кругообігу людей у своєму житті. Зазвичай у такій квартирі не зачиняються двері – часто приходять гості, влаштовуються вечірки.

Некомфортно жити під заступництвом п’ятірки інтровертам.

Шістка – число, яке дарує мешканцям гармонію та кохання. У цьому будинку зазвичай панує позитивна атмосфера. У цій сім’ї настає мир і лад.

Ще одна перевага шістки – вона дарує ідеї, сили, та рішення, як їх втілити у життя.

Сімка відлякує біди та нещастя від мешканців свого житла та притягує позитивні зміни. Це щаслива цифра, яка допомагає власникам такої квартири жити в достатку та коханні.

У квартирі під заступництвом сімки дуже комфортно жити інтровертам, тим, хто отримує задоволення від самотності. Втім, великій сім’ї сімка теж подарує удачу та кохання.

Якщо число вашої квартири – вісімка, то власникам пощастило – у їхньому житлі завжди тепло від кохання, панує довіра. Гроші не приходитимуть мільярдами, але загалом мешканці у них гострої нестачі не відчуватимуть. Їх завжди буде стільки, скільки потрібно для комфортного існування.

Мінус вісімки – вона може гальмувати кар’єрне зростання та знижувати творчі здібності.

Дев’ятка дозволяє власникам квартири “збирати” врожай своїх минулих зусиль. Така квартира підходить для тих, хто хоче підніматися кар’єрними сходами, розвивати власний бізнес.

Варто нагадати і про негативний вплив дев’ятки – вона підвищує рівень альтруїзму. Не завжди віддавати останню сорочку – добре, адже так можна залишитися без штанів.

Читайте також: 5 пар по знаку зодіаку, які ідеально підходять один одному на емоційному рівні

Не пропустіть