Що не можна робити 20 березня в день Весняного рівнодення

Весняне рівнодення – не просто астрономічна подія. Для багатьох народів світу сторіччя тому це була важлива дата, яку відзначали урочисто, влаштовували гуляння, вважаючи, що пишне вшанування Сонця може дарувати їм урожайність та благополуччя.

Сьогодні астрономи пояснюють, що весняне рівнодення настає, коли Сонце знаходиться прямо перпендикулярно до екватора Землі, його промені падають на земну поверхню чітко вертикально, а світловий день і ніч одинакові за часом. В 2024 році цей момент настане 20 березня.

Цей день дасть відмашку старту астрономічної весни. Поступово день почне збільшуватися, а ніч скорочуватиметься. Так триватиме 93 доби аж до літнього сонцестояння, яке відбудеться 20 червня.

Астрологи та езотерики вважають, що весняне рівнодення – подія з потужною енергетикою. Так, до речі, вважали і люди за старих часів. Пов’язано це з тим, що у цей день природа прокидається після зимової сплячки. Разом із природою починає вирувати енергія і її можна використовувати з користю для себе.

У давнину день весняного рівнодення був днем початку нового року. Зустрічали його майже так само пишно, як і зараз. А звідки ви думаєте, пішло це правило: як новий рік зустрінеш, так його і проведеш?

Гуляли наші предки навесні доволі шумно. Із танцями, хороводами, піснями. Символом цього свята були жайворонки – вони прилітали із зимівлі якраз у цей час. Наші далекі пращури пекли цього дня пташок із тіста. Ця традиція жива й досі.

Що треба зробити у день весняного сонцестояння

 • Навести лад у домі та в душі, відпустити образи, впустити в серце весну, любов та сонце, щоб у життя почали приходити позитивні зміни.
 • Загадувати бажання в хорошому та світлому настрої, так вони мають великий шанс справдитися. Про магію цього дня, яка виконує бажання, говорять недаремно. Спробуйте і побачите, що у цьому є частка правди.
 • Проводити час з тими, кого любиш, щоб стосунки зміцнювалися.
 • Запам’ятати сни в ніч з 19 на 20 і з 20 на 21 березня, оскільки вважається, що вони віщі і можуть підказати, як діяти.

Що не можна робити у день весняного сонцестояння

 • Не можна конфліктувати, сваритися, ображатися, нервувати. Пам’ятайте, що цей день – старт нового року, а емоції можуть визначити, яким він буде.
 • Не можна чинити підло по відношенню до будь-кого. Підлість обернеться для вас неприємностями.
 • Не можна лаятися закоханим та подружжю, щоб не посіяти ворожнечу між ними.

Прикмети у день весняного рівнодення

 • Наші пращури помітили, якщо у цей день погода хороша – такою ж вона буде ще 4 дні.
 • Якщо загадати бажання в день сонцестояння, дивлячись на сонце, примружившись, звичайно, воно збудеться. За умови, що воно було загадано від щирого серця.
 • Якщо побачити в небі зграю перелітних птахів, це до багатого врожаю чи грошей.
 • Якщо верба зацвіла, то варто зірвати гілочку і поставити її у себе вдома, щоб принести щастя та лад у родину.

Читайте також: Гороскоп на 2024 рік: яким знакам зодіаку пощастить у фінансовій сфері

Не пропустіть