Володимир Дантес розкрив секрет щасливого подружнього життя з Дорофєєвою

Володимира Дантеса та Надю Дорофєєву вважають найкращим подружжям в українському шоу-бізнесі. Закохані чудово поєднують сімейне життя та кар’єру.

Не так давно Володимир Дантес вирішив розсекретити, як їм завжди вдається перебувати в таких чудових стосунках. На сторінці в Instagram чоловік опублікував новий допис, в якому поділився відвертими зізнаннями.

Володимир Дантес розмістив спільне фото з коханою дружиною, на якому засвітив красиву усмішку. У дописі артист повідомив, що над тривалими стосунками постійно потрібно працювати. За його словами, Володимир Дантес помічає красу не лише своєї коханої, а й інших пар.

Артиста дуже надихають закохані, які тримають одне одного за руку та разом проводять час. Також зірка українського шоу-бізнесу впевнений, що у стосунках ніколи не потрібно забувати про кохану людину. Володимир Дантес завжди спілкується з Дорофєєвою на будь-які теми, підтримує її та дуже часто проводить з нею час.

За словами чоловіка, він ніколи не забуває робити коханій компліменти та огортати її турботою. Допис Володимира Дантеса оцінило багато шанувальників. А ще свій коментар залишила і Надя Дорофєєва.

Читайте також: Катерина Реп’яхова зізналась, що планує зробити пластику грудей


Не пропустіть