Маша Єфросиніна зізналась, чому її 17-річна донька постійно уникає публічності

Популярна телеведуча Маша Єфросиніна є мамою двох чудових дітей. Однак, зі старшою донькою жінка бачиться дуже рідко. 17-річна Нана здобуває освіту за кордоном, а саме в Канаді.

Не так давно телеведуча розсекретила, чому її донька постійно уникає публічності. Подробицями Маша Єфросиніна поділилась у програмі “Дорослі дівчата”.

Рішення щодо своєї публічності Нана прийняла ще у 12 років. Причиною цього стали неприємні ситуації, які неодноразово траплялись з дівчиною. За словами Маші Єфросиніної, одного разу її донька поверталась додому поїздом з екскурсії.

В якийсь момент дівчину почали фотографувати незнайомі люди. Кадри вони надіслали Маші Єфросиніній. Також незнайомці висловили величезне обурення щодо поведінки дівчини.

Вони повідомили, що разом з друзями Нана забруднила ввесь вагон й поводила себе дуже неввічливо. Маша Єфросиніна відразу стала захищати доньку. Вона заявила, що перш за все потрібно дивитись за власними дітьми, а не чужими.

Коли Нана повернулась додому, то самостійно розповіла про цей неприємний випадок. Саме тоді дівчинка прийняла для себе рішення завжди уникати публічності та не зізнаватись, хто її батьки.

Читайте також: Стало відомо, який подарунок на 13-річчя Потап вручив своєму сину


Не пропустіть