Катерина Реп’яхова зізналась, що планує зробити пластику грудей

Дружина Віктора Павліка завжди відверта зі своїми фанами. Жінка ділиться подальшими планами на життя та корисними лайфхаками щодо материнства. Не так давно Катерина Реп’яхова відверто зізналась, що планує зробити пластику грудей. Подробицями жінка поділилась в соцмережі Instagram.

За словами дружини Віктора Павліка, після народження первістка її груди дещо змінились. Вони втратили попередню форму та мають зовсім інший вигляд. Щаслива мама планує звернутись до послуг пластичного хірурга.

Однак, збільшувати бюст Катерина Реп’яхова не буде. Жінка, навпаки, хоче зменшити свої груди, адже вони в неї різного розміру. Також кохана Віктора Павліка додала, що зараз перебуває на грудному вигодовуванні. Лише після його завершення жінка планує звернутись до пластичного хірурга.

А ще Катерина Реп’яхова неабияк хвилюється за своє здоров’я. Вона сподівається, що в майбутньому пластична операція пройде успішно та без ускладнень.

Катерину Реп’яхову відразу підтримала велика кількість фоловерів. Вони побажали їй успіхів на операції та міцного здоров’я. А ще шанувальникам надзвичайно приємно, що дружина Віктора Павліка ділиться з ними такими подробицями свого життя.

Читайте також: Наталія Могилевська показала, якою була 14 років тому


Не пропустіть