Відома співачка Alina Pash зізналась, що має проблеми з психологічним здоров’ям та часто думає про самогубство

Відома українська артистка Alina Pash приголомшила мережу своїм зізнанням. Вона вперше розповіла, що має проблеми з психологічним здоров’ям та часто думає про самогубство. Шокуючими подробицями виконавиця поділилась на сторінці в Instagram.

За словами Alina Pash, в її житті ніколи не було великих трагедій, лише смерть двоюрідної сестри. Також співачка перебуває в чудових стосунках з сім’єю.

Протягом своєї кар’єри реперка здобула неабияку популярність та успіх. Проте, попри яскраве життя, Alina Pash відчуває себе нещасною. Вона постійно думає про самогубство та вважає себе ніким.

За словами артистки, їй постійно здається, ніби жінка живе чужим життям. Також вона додала, що ніколи не приймала наркотиків, правильно харчується та займається спортом. Проте, дуже часто Alina Pash повертається у депресивний стан.

А ще зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що звернулась до спеціалістів. Артистка зрозуміла, що не в силі впоратись зі своєю проблемою наодинці.

Вона щиро вірить, що зможе подолати депресивний стан. Також вперше за два роки Alina Pash взяла відпустку й гайнула до Барселони. За її словами, ніколи не потрібно соромитись говорити про свій біль та ментальне здоров’я.

Читайте також: Відома артистка Анна Трінчер розповіла про неприємну ситуацію, через яку їй дуже соромно


Не пропустіть