Відома артистка Анна Трінчер розповіла про неприємну ситуацію, через яку їй дуже соромно

Знаменита українська артистка та акторка Анна Трінчер поділилась з фанами неприємною новиною. За словами дівчини, не так давно з нею сталась курйозна ситуація, через яку дівчині дуже соромно. Зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що нещодавно отримала сповіщення про списання коштів з платіжної карти.

Однак, Анна Трінчер була впевнена, що нікому грошей не переказувала. Артистка дуже злякалась й подумала, що стала жертвою шахраїв. Про це дівчина відразу розповіла своїй мамі.

Через деякий час Анна Трінчер вже була у відділенні поліції й писала заяву. Однак, коли зірка повернулась додому, то пригадала, як переказувала гроші своєму співробітнику. Анна Трінчер знову повернулась в поліцію й забрала свою заяву.

Також артистка зізналась, що їй було дуже соромно. Дівчина дійсно забула, кому переказувала велику суму грошей. На щастя, думки про шахраїв в Анни Трінчер відразу зникли.

Однак, виконавиці дуже соромно за цей курйозний випадок. Такими подробицями дівчина поділилась в Instagram-stories. А ще Анна Трінчер пообіцяла бути уважнішою й більше не забувати, кому переказує велику суму грошей.

Читайте також: Андрій Данилко показав, як відсвяткував 48-річчя


Не пропустіть