Андрій Данилко показав, як відсвяткував 48-річчя

Популярний український артист Андрій Данилко, відомий під псевдонімом Вєрка Сердючка, вирішив показати, як відсвяткував день народження. 2 жовтня чоловіку виповнилось 48 років.

Андрій Данилко вкрай рідко ділиться подробицями свого життя. Однак, не так давно він показав, з ким відсвяткував день народження. За словами зірки, 48-річчя він зустрів у компанії своїх зіркових друзів. Серед них були Володимир Остапчук, Дзідзьо та Олег Винник.

Світлину зі святкування дня народження Володимир Остапчук запостив в Instagram-stories. На фото Андрій Данилко щиро усміхається, тримаючи в руці повітряну кульку та келих шампанського.

Він одягнений у светр чорного кольору. Поруч з Данилком позують Дзідзьо, Володимир Остапчук та Олег Винник зі своєю беквокалісткою Таюне. Всі зірки щиро усміхаються та відпочивають від зйомок.

Адже день народження артиста збігся з періодом зйомок популярного шоу “Маска”. Тож, ймовірно, Андрій Данилко зустрів 48-річчя на роботі.

Шанувальники долучились до привітань, побажавши чоловіку здійснення усіх мрій. За їхніми словами, Андрій Данилко дуже рідко публікує особисті фото чи ролики. Вони попросили артиста частіше ділитись подробицями свого життя.

Читайте також: Володимир Остапчук провів екскурсію своїм будинком


Не пропустіть