57-річна Оксана Байрак похизувалась пишним бюстом

Знаменита українська акторка та телеведуча Оксана Байрак вирішила похизуватись своєю розкішною фігурою. У 57-річному віці жінка має бездоганний вигляд.

Велика кількість шанувальників не може повірити, що їй 57 років. За словами багатьох фоловерів, зірка максимум виглядає на 40 років. Не так давно Оксана Байрак потішила фанів новим кадром, на якому продемонструвала пишні груди.

Перед камерою жінка постала у чорному топі. Акторка доповнила свій розкішний вигляд прикрасою на обличчі у східному стилі. А ще телеведуча зробила ефектний макіяж.

На світлині зірка українського шоу-бізнесу демонструє зухвалий погляд, тримаючись руками за свій пишний бюст. Під фото Оксана Байрак залишила цитату із книжки “Де валяються поцілунки. Париж”.

Величезна кількість фоловерів відразу оцінила пікантний кадр знаменитості. За їхніми словами, в Оксани Байрак нереально красивий вигляд. У коментарях вони засипали жінку безліччю компліментів й назвали дуже красивою.

А ще багато шанувальників поцікавилось, як зірці вдається мати такий чудовий вигляд у 57-річному віці. Проте, Оксана Байрак ніяк не прокоментувала слова фоловерів.

Читайте також: Оля Полякова зізналась, що мала близькі стосунки зі своїм з другом


Не пропустіть