Оля Полякова зізналась, що мала близькі стосунки зі своїм з другом

Останнім часом популярна співачка Оля Полякова все частіше ділиться відвертими історіями зі свого життя. Не так давно у програмі “Дорослі дівчата”, ведучою якої є Маша Єфросиніна, артистка розповіла про інтимну близькість з другом. За словами Олі Полякової, це сталось під впливом алкогольного сп’яніння.

Однак, після такої ситуації дружба жінки закінчилась. Ім’я свого друга артистка не назвала. Також вона не повідомила, коли саме з нею стався такий інцидент. За словами Олі Полякової, багато жінок бачать спільне майбутнє з чоловіком, з яким мали інтимну близькість.

Однак, для представників чоловічої статі інтим – це просто приємно проведений час. Маша Єфросиніна теж зізналась співачці, що мала інтимну близькість зі своїм другом.

А ще телеведуча повідомила, що не вірить в дружбу між чоловіком та жінкою. За її словами, такі стосунки в будь-якою випадку мають сексуальний підтекст.

Також Оля Полякова пригадала, що завжди вважала свого друга найближчою людиною. Вона постійно йому все розповідала й ділилась секретами. Однак, після інтиму їхні дружні стосунки завершились.

А ще зірка українського шоу-бізнесу не погодилась зі словами Маші Єфросиніної. Вона повідомила, що дружба між чоловіком та жінкою все-таки існує.

Читайте також: Влад Яма та його дружина розповіли, на яку мрію їм не вистачає грошей


Не пропустіть