Володимир Остапчук провів екскурсію своїм будинком

Знаменитий телеведучий Володимир Остапчук вирішив похизуватись своїм майбутнім будинком й провів невеличку екскурсію. На сторінці в Instagram він запостив ролик, в якому показав, як проходить будівництво оселі. За словами чоловіка, будинок його мрії складатиметься з двох поверхів.

У дописі шоумен зізнався, що над будівництвом його оселі працює чудова команда майстрів. Також Володимир Остапчук шукає найкращих дизайнерів, які зможуть відтворити ідеї та побажання телеведучого.

Раніше зірка українського шоу-бізнесу розповідав, що мріє про будинок у французькому стилі. За словами чоловіка, в його оселі обов’язково будуть дитячі кімнати для дітей від першого шлюбу. Також Володимир Остапчук мріє про малюка від Христини Горняк.

А ще шоумен похизувався, що в його будинку повинна бути велика вітальня та просторий кабінет-бібліотека. Телеведучий повідомив, що будівництво будинку буде проходити довго. Однак, чоловік сподівається заселитись в нову оселю вже наступного року.

Шанувальники щиро пораділи за зіркове подружжя й побажали закоханим якнайшвидше переїхати у власний будинок. А ще вони похвалили Володимира Остапчука за те, що чоловік старається зробити свою сім’ю найщасливішою.

Читайте також: Оля Полякова розповіла, як Наталія Могилевська намагалась відбити в неї чоловіка


Не пропустіть