Оля Полякова розповіла, як Наталія Могилевська намагалась відбити в неї чоловіка

Популярна співачка Оля Полякова не перестає дивувати мережу своїми відвертими зізнаннями. На цей раз знаменитість неабияк спантеличила фанів новиною про жіночу дружбу. Подробицями зірка поділилась у новому випуску програми “Взрослые девочки”.

Оля Полякова вперше розповіла, як Наталія Могилевська хотіла відбити в неї чоловіка. За словами артистки, такий інцидент траплявся не один раз.

Перебуваючи у компанії Полякової та її чоловіка, Наталія Могилевська намагалась привернути увагу Вадима. Жінка цілий вечір говорила йому компліменти. Така поведінка Могилевської неабияк розсердила Олю Полякову. Вона відразу поїхала з чоловіком додому.

Також, за словами артистки, одного разу Ірина Білик розповіла її чоловіку, де і з ким бачила Полякову. Справа в тому, що зірка українського шоу-бізнесу перебувала у компанії відомого політика. Разом з нею на світському заході була й Ірина Білик. Пізніше вона розповіла коханому Полякової про цю зустріч.

Оля Полякова зізналась, що не очікувала від своєї колеги такого вчинку. Однак, попри різні ситуації артистка перебуває з Іриною Білик в чудових стосунках. На Могилевську жінка теж не ображається. За її словами, інцидент з Вадимом ніяк не вплинув на їхні стосунки.

Читайте також: Чоловік Катерини Кухар пригадав, як пішов від неї після емоційної сварки


Не пропустіть