Alyona Alyona приголомшила шанувальників рішенням покинути Instagram

Знаменита реперка Alyona Alyona неабияк спантеличила своїх фанів. Не так давно виконавиця зізналась, що вирішила покинути Instagram. За словами зірки, кожного дня вона витрачає понад п’ять годин на соцмережі. Через це жінка мало часу приділяє творчості та не встигає вирішувати всі свої справи.

Однак, видаляти свою сторінку в соцмережі артистка не планує. Alyona Alyona повідомила, що набагато рідше буде публікувати нові світлини та ролики. Також реперка зізналась, що дуже багато часу приділяла спілкуванню з фанами. Саме через це зірка ніяк не могла правильно організувати свій час.

А ще Alyona Alyona поскаржилась на біль у спині. За її словами, через надмірне використання телефону в неї з’явились проблеми зі спиною. Також виконавиця заявила, що соцмережі негативно впливають на її зір.

Про це все зірка розповіла на своїй сторінці. А ще Alyona Alyona повідомила, що після нещодавнього збою у роботі Instagram, зробила для себе висновки.

За словами зірки, вона планує більше часу приділяти своїй творчості та розвиватись. Реперка зрозуміла, що Instagram забирає в неї занадто багато часу та енергії.

Читайте також: Андрій Данилко показав, як відсвяткував 48-річчя


Не пропустіть