Тіну Кароль запідозрили у романі з Ivan NAVI

Відому українську співачку запідозрили у романі з її колегою Ivan NAVI. Нещодавно зірки українського шоу-бізнесу представили mood video на ремікс пісні “Ангели Все Знають” та показали шанувальникам, як проводили разом час у Львові.

Для своїх шанувальників артисти влаштували справжній сюрприз. Вони спільно презентували пісню “Ангели Все Знають” на сцені. Також Тіна Кароль чудово прогулялась містом з Ivan NAVI, отримавши велике задоволення.

Перед камерою артистка постала у чорному вбранні й доповнила свій образ блискучим плащем. За словами зірки, разом з Ivan NAVI вона випила смачної кави та потанцювала просто неба під спів бандуриста.

Велика кількість шанувальників відразу помітила, що артист по-особливому дивиться на Тіну Кароль. Саме після їхньої спільної презентації пісні зірок запідозрили у романі.

За словами фанів, Тіна Кароль та Ivan NAVI були б дуже красивою парою. Самі ж артисти ніяк не коментують подібні чутки. А ще не так давно Тіна Кароль похизувалась стильним брендовим вбранням, вартість якого 48 тисяч гривень.


Не пропустіть