MamaRika пригадала, як влізла в бійку, коли її подругу домагався незнайомець

Українська співачка MamaRika вирішила зачепити дуже важливу тему й поговорити про сексуальні домагання. На своїй сторінці в Instagram артистка опублікувала новий допис, в якому поділилась своїми думками.

За словами виконавиці, дуже велика кількість жінок в нашій країні мовчать про цю проблему. Вони вдають, ніби нічого не сталось та не звертають увагу на сексуальне домагання.

MamaRika впевнена, що в будь-якому разі потрібно відстоювати свій особистий простір та права. Також зірка українського шоу-бізнесу додала, що багато чоловіків дозволяють собі говорити недоречні фрази з приводу зовнішності або настирливо вступають у тактильний контакт.

За словами MamaRika, вона має власний негативний досвід щодо цієї теми. Артистка розповіла, як одного разу її подругу домагався незнайомець. Жінці, навіть, довелося влізти в бійку, щоб захистити близьку людину.

На щастя, такий неприємний інцидент закінчився добре. Однак, виконавиця впевнена, що в багатьох випадках буває й по-іншому. Фоловери відразу прокоментували новий допис співачки.

Велика кількість підписниць погодилась зі словами MamaRika. Вони заявили, що за сексуальне домагання потрібно неабияк карати, адже у світі є багато жінок, які не можуть себе захистити.

Читайте також: Відома артистка Анна Трінчер розповіла про неприємну ситуацію, через яку їй дуже соромно


Не пропустіть