Вдова Г’ю Гефнера мало не померла через пластичну операцію

34-річна Крістал Гефнер розповіла про те, як ледь не загинула. Вдова 91-річного Г’ю Гефнера зізналася, що її тяга до досконалості ледь не зіграла з нею злий жарт.

Крістал вийшла заміж за Г’ю в 2012 році. Незважаючи на 60-річну різницю у віці, закохані були щасливі разом. Видавець Playboy пішов з життя три роки тому. Світська левиця важко переживала смерть коханого чоловіка. Тепер Крістал відверто заговорила про свій шлях до досконалої зовнішності.

Минулого року дівчина наважилася на чергову пластичну операцію, яка могла обернутися трагедією. Крістал мало не померла під час пересадки жиру: ця процедура є викачуванням жирових клітин з однієї частини тіла і наступним перенесенням в іншу зону. Зазвичай жінки користуються цією можливістю, щоб збільшити груди або ж змінити їхню форму.

Крістал спочатку видалила імплантати з грудей, а потім захотіла змінити її форму за допомогою власних жирових клітин. Однак в підсумку дівчина втратила багато крові. Через значну кровотечу вдові зробили переливання. Ця ситуація сталася в жовтні минулого року, але тільки зараз інстадіва зважилася відверто розповісти про перенесені негаразди.

«Я втратила половину крові, в результаті опинилася в лікарні, і мені зробили переливання крові. З тих пір я поступово приходжу до тями. І тепер можу сказати, що я нарешті в порядку», – пояснила Крістал.

Вона зазначила, що тепер буде активно пропагувати природність і все ж вдячна за уроки, які отримала. На думку дівчини, сучасні уявлення про прекрасне мають руйнівний вплив на жінок, змушуючи їх комплексувати і мріяти про те, щоб лягти під ніж хірурга.

«Протягом десяти років моя самооцінка грунтувалася виключно на тому, наскільки добре виглядало моє тіло. Я могла заробляти і отримувати гроші тільки за свою зовнішність », – з гіркотою зізналася модель.

Читайте також: Каньє Вест подарував своїй дружині 5 нових автівок, не зважаючи на розлучення


Не пропустіть