Каньє Вест подарував своїй дружині 5 нових автівок, не зважаючи на розлучення

Нещодавно стало відомо, що відома телезірка Кім Кардаш’ян, вирішила розлучитися з американським репером Каньє Вестом. Проте, не зважаючи на цю доволі неприємну обставину, чоловік та жінка разом відсвяткували Різдво, та навіть більше, підготували один для одного вражаючі подарунки. За інформацією інсайдерів, сума підготованих презентів перевищує 2 мільйони доларів.

Кім вирішила потішити свого чоловіка, та подарувала йому картини, які намалював його улюблений художник Джеймс Террелл. За інформацією інсайдерів, їхня вартість складає приблизно мільйон доларів. Вест, в свою чергу, вирішив поповнити автопарк дружини, та презентував їй 5 новеньких Maybach, кожна з яких вартує не менше 200 тисяч доларів.

Інсайдери вважають такі розкішні подарунки цілком виправданими, оскільки під час розлучення на пару чекає вирішення непростого питання – опіки над дітьми. Нагадаємо, пара виховує чотирьох дітей: синів Сейнта (5 років) та Псалмі (1,5 роки), доньок Норт (7 років) та Чикаго (2 роки).

Всі проблеми у родині Кардаш’ян-Вест почалися влітку 2020 року, коли Каньє вирішив балатуватися на пост президента США. Репер розповів виборцям про те, як просив Кім зробити аборт під час першої вагітності, що дуже образило жінку. Крім цього, Каньє розповів як Кардаш’ян намагалась запроторити його до психлікарні і про те, як він вже декілька років намагається з нею розлучитися.

Таку поведінку чоловіка Кім пояснила загостренням біполярного розладу, від якого він страждає. Жінка усіма силами намагалась підтримати та допомогти Весту пережити цей складний період. Проте, ситуація, коли Каньє помочився на Греммі, розставила всі крапки над “і”.

Читайте також: Кім Кардаш’ян розлучається зі своїм чоловіком


Не пропустіть